Штукатурка вапняна «Штук» ЄС-51

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт ЄС-51 ДСТУ - Б В.2.7-23-95

Штукатурка вапняна «Штук» ЄС-51 - це штукатурна суміш на основі вапна з наповнювачами та спеціальними добавками. Призначена для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних стін з перепадами нерівностей до 5 мм та для створення здорового мікроклімату в приміщеннях. Після обробки утворює декоративну дрібнозернисту поверхню. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Виконання робіт:

Розчинову суміш на нести на стіну за допомогою широкого шпателя, або металевої терки. Після легкого за тужавіння штукатурки перетерти поверхню войлочною чи поролоновою теркою. Під час роботи терку періодично очищати від налиплого піску. При потребі поверхню злегка збризкувати водою. Час від нанесення та початку затирання залежить від поглинаючої здатності основи, температури та вологості і становить від 20 хвилин до 1 години. Наступна обробка поштукатуреної поверхні (шпаклювання, фарбування) рекомендована не раніше як через 7 діб.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Усунути з поверхні забруднення, залишки фарби, сипкі ділянки. Сильно поглинаючі поверхні обробити силікатним грунтом Єврозіт. На гладких бетонних ділянках зробити насічку у вигляді сітки.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю води при одночасному перемішуванні на середніх обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 3-5 хв. для визрівання та повторно перемішати.

Технічні характеристики

Витрати суміші : від 1,4 кг/м2 при товщині шару 1 мм
Розхід води : 0,35-0,40 л/кг (8,0-9,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші : не менше 24 год.
Оптимальна товщина шару нанесення : 2-3 мм
Допустима товщина шару : до 10 мм.
Адгезія до основи : не менше 0,3 МПа (через 28 діб)
Паропроникність : не менше 0,05 мг/м х год * Па
Температура виконання робіт : від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.