Штукатурка цементно-вапняна ЄС-41

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт ЄС-41 (2). ЦВ.1. ШТ2 ДСТУ - Б В.2.7-126:2011

Штукатурка цементно-вапняна ЄС-41 - це штукатурна суміш на основі цементу та вапна з наповнювачами та спеціальними добавками. Призначена для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних стін. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Виконання робіт:

Розчинову суміш на нести на стіну за допомогою кельми або ковша та вирівняти правилом. Після легкого тужавіння штукатурки перетерти поверхню дерев'яною чи пінопластовою теркою. У спекотну та вітряну погоду нанесену штукатурку перші 3 доби рекомендовано захищати затінюючою сіткою.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Усунути з поверхні забруднення, залишки фарби, сипкі ділянки. Сильно поглинаючі поверхні обробити універсальним грунтом Єврозіт. При вирівнюванні стін з силікатної цегли рекомендується застосовувати металеву армувальну сітку. На гладких бетонних ділянках зробити насічку у вигляді сітки.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю води при одночасному перемішуванні на середніх обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 3-5 хв. для визрівання та повторно перемішати.

Технічні характеристики

Витрати суміші : від 15 кг/м2 при товщині шару 10 мм
Розхід води : 0,16- 0,20 л/кг (4,0-5,0л/мішок)
Придатність розчинової суміші : не менше 2 год.
Товщина шару нанесення : до 20 мм.
Адгезія до основи : не менше 0,3 МПа
Паропроникність : не менше 0,05 мг/м х год х Па
Морозостійкість : не менше 50 циклів.
Температура виконання робіт : від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.