Штукатурка гіпсова стартова ЄС-74

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт ЄС-74 1Г2.ШТ1 ДСТУ Б В.2.7 - 126:2011

Штукатурка гіпсова стартова ЄС-74 - це модифікована гіпсова суміш з наповнювачами для вирівнювання бетонних, цегляних, газобетонних поверхонь у приміщеннях з нормальною вологістю. Дозволяє отримати злегка шорстку поверхню для кращого закріплення наступного фінішного покриття. Для внутрішніх робіт.

Виконання робіт:

На основу нанести розчинову суміш та вирівняти шпателем або правилом. При нанесенні штукатурки у два шари, на попередній, до повного затвердіння, гострим предметом рекомендується нанести сітку глибиною близько 5 мм для кращого зчеплення. Подальші роботи (фарбування, наклеювання шпалер тощо) проводити після повного висихання штукатурки (поверхня повністю стає світлою).
Увага! Не рекомендується виконувати фінішний шар ЦЕМЕНТНОЮ шпаклівкою!

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Основу очистити від забруднень та сипких ділянок. Сильно поглинаючі основи обробити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю чистої води, при одночасному перемішуванні міксером до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати.

Технічні характеристики

Витрати суміші : від 12 кг/м2 при товщині шару 10м
Розхід води : 0,35 - 0,35 л/кг (9,0 -10,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші : не менше 1,5 год.
Оптимальна товщина шару нанесення : до 20 мм
Міцність зчеплення з основою : не менше 0,3 МПа.
Час між початком і кінцем твердіння : не менше 10 хв.
Температура виконання робіт : від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.