Штукатурка декоративна "Шуба" ЄС-35

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт ЄС-35. ЦВ.1. ШТ 4 білий ДСТУ - Б В.2.7-126:2011

Штукатурка декоративна «Шуба» ЄС-35 - штукатурна суміш на основі білого цементу з наповнювачами різної крупності та полімерними модифікаторами для створення декоративної фактури. Придатна для нанесення по цементних, цементно-піщаних чи цементно-вапняних основах. Придатна до подальшого фарбування будь-якими фасадними фарбами. Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Виконання робіт:

Розчинову суміш на нести на стіну за допомогою металевої терки та вирівняти до товщини 1,5 зерна. Через 5-15 хвилин після нанесення легкими круговими рухами пластиковою теркою обробити поверхню для створення фактури. Відкритий час (період між початком і кінцем формування фактури) при нормальних умовах становить 30-35 хвилин. У спекотну, вітряну погоду він може скорочуватись. Не допускати висихання країв смуги нанесеної штукатурки. Роботи виконувати методом «мокрий по мокрому». У спекотну та вітряну погоду нанесену штукатурку перші 3 доби рекомендовано захищати затінюючою сіткою. Наступне фарбування допускається не раніше, ніж через 3 доби після нанесення штукатурки.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Для отримання якісної фактури поверхня повинна бути рівною. Нанесення штукатурки по захисному шару систем теплоізоляції допускається не раніше 7 діб. Усунути з поверхні забруднення, залишки фарби, сипкі ділянки. Цементно-вапняні та цементно-піщані штукатурки обробити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю води при одночасному перемішуванні на середніх обертах. Рекомендується одноразово засипати весь мішок та дотримуватися однакового дозування води у всіх замісах. Залишити на 3-5хв. для визрівання та повторно перемішати.

Технічні характеристики

Витрати суміші : - (1,5 мм)-2,7-3,2 кг/м2
- (2,5 мм)-4,2-4,8 кг/м2
Розхід води : 0,20-0,22 л/кг (5,0-5,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші : не менше 2 год.
Товщина шару нанесення : відповідно, 2 або 3 мм.
Адгезія до основи : не менше 0,5 МПа
Температура виконання робіт : від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.