Стяжка цементна ЄС-61

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт- 61 Ц.1. СТ 1 ДСТУ - Б В.2.7 -126:2011

Єврозіт 61 - це цементно - піщана суміш зі спеціальними добавками для влаштування основ під покриття. Може використовуватись як на горизонтальних так і на похилих поверхнях. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Виконання робіт:

Розчинову суміш рівномірно викласти на поверхню та розрівняти правилом. Після часткового затвердіння стяжки (приблизно через 12 годин) поверхню можна зволожити та перетерти теркою. Перші 3 доби захищати стяжку від швидкого висихання. У спекотну погоду періодично змочувати. За необхідності влаштувати деформаційні шви.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Підготовка основи Щебнева основа повинна бути добре втрамбована, стара бетонна - очищена від бруду та відшарувань. Перед нанесенням бетонну основу рекомендовано обробити універсальним грунтом Єврозіт (за 3-4 години до початку робіт).

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з водою, при одночасному перемішуванні міксером на невеликих обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати. Передозування води може призвести до збільшення усадки, розтріскування та зниження міцності.

Технічні характеристики

Витрата : близько 15 кг/10 мм
Водопотреба : 0,16-0,18 л/кг (4,0 - 4,5 л/мішок)
Рекомендована товщина одного шару : від 10 до 100мм
Відкритий час : не менше 60 хв.
Сила зчеплення з основою : - не менше 0,5 МПа Усадка
- не більше 1,5 мм/м Міцність через 28 діб
- не менше 20 МПа Можливість помірної експлуатації
- не раніше 48 год.
Температура виконання робіт : - від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.