Стяжка цементна ЄС-71

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт- 71 Ц.1. ПО 1 ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011

Єврозіт 71 - це пластифікована цементно - піщана суміш на основі цементу для вирівнювання горизонтальних поверхонь та облаштування основ під паркетні, плиточні чи інші покриття. Може використовуватися як самостійне покриття у приміщеннях з помірними механічними навантаженнями. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Виконання робіт:

Роботу спланувати так, щоб залити визначену площу за один захід. Заливати рекомендовано від найдальшої до виходу стіни. Розчинову суміш виливати смугами шириною 50-60 см.За допомогою металічної терки, або широкого шпателя розгортати повільно текучу масу до потрібної товщини. Після виливання наступної смуги, прокатати поверхню голчатим валиком для кращого видалення бульбашок повітря та усунення можливих стиків між смугами. За необхідності влаштувати деформаційні шви.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Основа повинна бути міцною, очищеною від забруднень та крихких ділянок. Технологічні отвори щільно закрити. Перед нанесенням основу прогрунтувати універсальним грунтом Єврозіт (за 3-4 години до початку робіт).

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з водою, при одночасному перемішуванні міксером на невеликих обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати. Передозування води не допускається.

Технічні характеристики

Водопотреба : 0,20 - 0,22 л/кг (5,0 - 5,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші : не менше 30хв.
Рекомендована товщина одного шару : від 2 до 10мм
Відкритий час : не менше 15 хв.
Сила зчеплення з основою : не менше 0.8 МПа
Усадка : не більше 1,5 мм/м
Можливість помірної експлуатації : не пізніше 48 год.
Температура виконання робіт : від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.