Клей для пінополістиролу та мінеральної вати ЄС-21

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт ЄС - 21 Ц.1.3К5 ДСТУ Б В.2.7 - 126:2011

Клей для пінополістиролу та мінеральної вати ЄС-21 - це модифікована цементно-піщана суміш для приклеювання пінополістирольних чи мінераловатних плит різних типів при облаштуванні систем утеплення будівель.

Виконання робіт:

На пінополістирольну плиту нанести 3-4 грудки клею всередині та у вигляді валика за 2-3 см від краю. Валик формувати з розривами 3-4 см. Мінераловатні плити попередньо повністю змастити тонким шаром клею. Прикласти плиту до стіни та вирівняти її в одну площину з іншими. Не допускати виступання клею на стиках плит. Наклеювання виконувати з розбіганням швів. Дюбелювання та виконання захисного армуючого шару допустиме через 2 доби після приклеювання.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Основу очистити від забруднень та сипких ділянок. Нерівності більше 10 мм за добу перед наклеюванням вирівняти цементно-піщаним розчином. При необхідності укріпити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю чистої води, при одночасному перемішуванні міксером на невеликих обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати.

Технічні характеристики

Витрата : від 4,5 кг на 1 м2
Водопотреба : 0,24 - 0,26 л/кг (6,0 - 7,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші : не менше 2,5 год.
Відкритий час: не менше 10 хв
Усадка : не більше 1,5 мм/м Температура
Температура виконання робіт : - від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.