Шпаклівка цементна фінішна ЄС-37

СНПЧ А7 Сочи, обзоры принтеров и МФУ

Суміш Єврозіт ЄС- 37Ц.1. Ш.Ц1 ДСТУ Б В.2.7 – 126:2011

Єврозіт 37 – це модифікована суміш на основі білого цементу з наповнювачами для вирівнювання бетонних, цегляних та штукатурених поверхонь фасадів та у приміщеннях з підвищеною вологістю. Придатна для створення декоративної фактури. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Виконання робіт:

Шпаклівку наносити за допомогою металевого шпателя або терки. Для створення декоративної фактури користуватися інструментом з нержавіючої сталі. При потребі затверділу шпаклівку можна пофарбувати будь-якою фасадною фарбою. Фарбування проводити не раніше як через 3 доби після шпаклювання.

 

Підготовка та приготування розчиної суміші

Підготовка основи:

Основу очистити від забруднень та сипких ділянок. Сильно поглинаючі основи обробити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю чистої води, при одночасному перемішуванні міксером до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати. При механізованому нанесенні – керуватися інструкцією до штукатурної машини.

Технічні характеристики

Витрата : TB - від 1 кг на 1м2 при товщині шару 1мм
Водопотреба : 0,35 – 0,40 л/кг (10,0 -12,0 л/мішок)
Придатність розчинової суміші : TB - не менше 1,5 год.
Товщина нанесення одного шару : від 0,5 до 5 мм
Міцність зчеплення з осново : не менше 0,3 МПа.
Час між початком і кінцем твердіння : не менше 30 хв.
Температура виконання робіт : від 5 до 30°С
Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно вимог ДСТУ – Б В.2.7 – 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.