es_31.png

Клей для захисного армуючого шару ЄС-31

Суміш Єврозіт ЄС-31 Ц.1.ГІ ДСТУ Б В.2.7 - 126:2011

Клей для керамічної плитки ЄС-31 - це модифікована цементно - піщана суміш для закріплення армуючої сітки та створення захисного шару на поверхні пінополістирольних та мінераловатних плит у системах утеплення будівель.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

При закріпленні плит клеєм «Єврозіт ЄС-21» допускається виконання армуючого шару через 2 доби. При використанні інших клеїв - не раніше 3-х діб. Рівномірно нанести клей на поверхню по всій ширині армуючої сітки та відформувати інструментом з зубцями 10x10 мм. Інструмент тримати під кутом приблизно 60° до поверхні. Гладкою стороною інструмента вдавити сітку в клей та загладити поверхню. Не допускати складок, пухирів та виступання сітки на поверхню. Перекривання сусідніх смуг сітки повинно бути не менше 100 мм. Протягом перших 3-х діб не допускати пересихання поверхні. Нанесення наступних шарів по покриттю допускається не раніше ніж через З доби.

Витрата: від 4,5 кг на 1 м2
Водопотреба: 0,26 - 0,28 л/кг (6,5 - 7,0 л/мішок)
Міцність на стиск: не менше 10 МПа (28 діб)
Адегізія: - до пінополістиролу- не менше 0,08 МПа - до мінвати - не менше 0,015 МПа
Водопоглинання: не більше 0,4 кг/м2 год.
Паропроникність: не менше 0,1 мг/м х год х Па
Усадка: - не більше 1,5 мм/м Морозостійкість - не менше 75 циклів
Температура виконання робіт: - від 5 до 30°С

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Основу очистити від забруднень. З пінополістиролу, що тривалий час піддавався впливу сонячного проміння видалити сипкий пожовтілий наліт. Механічна зачистка мінераловатних плит не допускається.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю чистої води, при одночасному перемішуванні міксером на невеликих обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.