small ЄС 75 копия.jpg

Штукатурка гіпсова машинного нанесення ЄС-75

Суміш Єврозіт ЄС-75 1Г2.ШТ1 ДСТУ Б В.2.7 - 126:2011

Штукатурка гіпсова- ЄС 75 машинного нанесення. Для вирівнювання стін та стелі, всередині приміщень. Застосування: «ЄВРОЗІТ ЄС 75» - штукатурна суміш на основі гіпсового в’яжучого, мінеральних наповнювачів та полімерних добавок. Що забезпечують відмінні експлуатаційні властивості при нанесенні та обробленні штукатурки на поверхні. Призначена для накладання на основу механічним способом, всередині приміщень, за допомогою штукатурних станцій, які для цього призначені.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

Суміш ЄС 75 замішують у штукатурній станції, попередньо виставивши та відрегулювавши, по ходу робіт, подачу води. Для ручної роботи 0,520-0,550 л/кг. Штукатурку наносять на заздалегідь підготовлену основу, машинним способом. Після чого розрівнюють правилом під наступний етап робіт. Після початку тужавіння (120 хв, після нанесення), оштукатурену поверхню змочують водою, розмивають губчастою теркою та загладжують поверхню металевим напівтерком, або шпателем. При потребі процес розмивки та загладжування дублюють за 30 хв до кінця тужавіння штукатурки, для надання поверхні передфінішного стану. Кінець тужавіння штукатурки 180-200 хв, при н. у. і залежить від кліматичних умов. Не залишати розчин в шланзі більше, ніж на 20 хв. Штукатурну машину та інструменти слід одразу промити водою та прочистити після їх використання.

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

температура виконання робіт у приміщенні не повинна бути нижче +5оС. Поверхня повинна бути очищеною від пилу, бруду, опалубного мастила та інших небажаних включень. Поверхні, що мають високу водопоглинаючу властивість, (силікатна цегла, газо- та піно блоки та ін. ), обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ЄС, або універсальною грунтуючою сумішшю ЄС,- для одночасного та рівномірного тужавіння штукатурки. Основи із бетону, пінополістиролу та ті, які мають низьку водопоглинаючу здатність, обробити адгезійною ґрунтовкою, «Бетонконтакт ЄС-25».

Приготування розчинової суміші:

колір кремово-білий. Легка в роботі, екологічно чиста. Піддається вирівнюванню до фінішного стану. Призначена для внутрішніх робіт.

Збергігання:

зберігати у сухому провітрюваному приміщенні на піддонах в оригінальній упаковці. Пошкоджені мішки використовувати в першу чергу. Берегти від вологи.