es_15-7kg.png

Фарба грунтувальна ЄС-15 (7 кг.)

ФАРБА ГРУНТУВАЛЬНА «Єврозіт ЄС-15»

Фарба грунтувальна Єврозіт це композиція на основі водного розчину стирол-акрилової дисперсії. Містить спеціально підготовлений мінеральний наповнювач для створення шорсткої поверхні. Призначена для підготовки основ перед нанесенням декоративних штукатурок типу «Шуба» або «Короїд». Забезпечує хороший контакт з основою, блокує появу висолів, маскує темну основу. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

Фарба грунтувальна поставляється готовою до використання. Перед роботою перемішати за допомогою міксера при середніх обертах. При перервах в роботі більше 1 години, рекомендовано знову перемішати. Наносити на поверхню за допомогою щітки або валика.

Орієнтовний розхід: від 0,2 до 0,35 кг/м2
Час висихання: 2-4 год.
Температура виконання робіт: +5 - +30°С
Пакування: пластикові відра по 7 та 14 кг

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Усунути з поверхні забруднення, залишки фарби, сипкі ділянки. Основа повинна бути сухою!

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.