es_74-30kg.png

Штукатурка гіпсова стартова ЄС-74 30кг.

Суміш Єврозіт ЄС-74 1Г2.ШТ1 ДСТУ Б В.2.7 - 126:2011

Штукатурка гіпсова стартова ЄС-74 - це модифікована гіпсова суміш з наповнювачами для вирівнювання бетонних, цегляних, газобетонних поверхонь у приміщеннях з нормальною вологістю. Дозволяє отримати злегка шорстку поверхню для кращого закріплення наступного фінішного покриття. Для внутрішніх робіт.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

На основу нанести розчинову суміш та вирівняти шпателем або правилом. При нанесенні штукатурки у два шари, на попередній, до повного затвердіння, гострим предметом рекомендується нанести сітку глибиною близько 5 мм для кращого зчеплення. Подальші роботи (фарбування, наклеювання шпалер тощо) проводити після повного висихання штукатурки (поверхня повністю стає світлою). <br>Увага! Не рекомендується виконувати фінішний шар ЦЕМЕНТНОЮ шпаклівкою!

Витрати суміші: від 12 кг/м2 при товщині шару 10м
Водопотреба: 0,35 - 0,35 л/кг (9,0 -10,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші: не менше 1,5 год.
Оптимальна товщина шару: до 20 мм
Сила зчеплення з основою: не менше 0,3 МПа.
Між початком і кінцем затвердівання: не менше 10 хв.
Температура виконання робіт: від 5 до 30°С

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Основу очистити від забруднень та сипких ділянок. Сильно поглинаючі основи обробити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю чистої води, при одночасному перемішуванні міксером до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.