blue_52.png

Шпаклівка фасадна ЄС-52

Суміш Єврозіт ЄС-52. Ц.1. Ш Ц1 ДСТУ - Б В.2.7-126:2011

Шпаклівка фасадна ЄС-52 - шпаклювальна суміш на основі сірого цементу з наповнювачами та спеціальними добавками. Призначена для загладжування стін з ніздрюватого бетону та вирівнювання невеликих (до 5 мм) нерівностей.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

Розчинову суміш на нести на стіну за допомогою широкого шпателя або металевої терки. Після легкого тужавіння збризнути поверхню водою і остаточно загладити шпателем. У спекотну та вітряну погоду перших три дні шпакльовану поверхню рекомендовано захищати затінюючою сіткою.

Витрата: TB - від 1 кг на 1м2 при товщині шару 1мм
Водопотреба: 0,35 – 0,40 л/кг (10,0 -12,0 л/мішок)
Придатність розчинової суміші: TB - не менше 1,5 год.
Товщина нанесення шару: від 0,5 до 5 мм
Міцність зчеплення з основою: не менше 0,3 МПа.
Температура виконання робіт: від 5 до 30°С

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Усунути з поверхні забруднення, залишки фарби, сипкі ділянки. Сильно поглинаючі поверхні попередньо обробити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Приготування розчиновоїсуміші. Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю води при одночасному перемішуванні на середніх обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 3-5 хв. для визрівання та повторно перемішати.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.