es_41.png

Штукатурка цементно-вапняна ЄС-41

Суміш Єврозіт ЄС-41 (2). ЦВ.1. ШТ2 ДСТУ - Б В.2.7-126:2011

Штукатурка цементно-вапняна ЄС-41 - це штукатурна суміш на основі цементу та вапна з наповнювачами та спеціальними добавками. Призначена для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних стін. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

Розчинову суміш на нести на стіну за допомогою кельми або ковша та вирівняти правилом. Після легкого тужавіння штукатурки перетерти поверхню дерев'яною чи пінопластовою теркою. У спекотну та вітряну погоду нанесену штукатурку перші 3 доби рекомендовано захищати затінюючою сіткою.

Витрати суміші: від 15 кг/м2 при товщині шару 10 мм
Водопотреба: 0,16- 0,20 л/кг (4,0-5,0л/мішок)
Придатність розчинової суміші: не менше 2 год.
Максимальна товщина шару: до 20 мм.
Адегізія: не менше 0,3 МПа
Паропроникність: не менше 0,05 мг/м х год х Па
Морозостійкість: не менше 50 циклів.
Температура виконання робіт: від 5 до 30°С

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Усунути з поверхні забруднення, залишки фарби, сипкі ділянки. Сильно поглинаючі поверхні обробити універсальним грунтом Єврозіт. При вирівнюванні стін з силікатної цегли рекомендується застосовувати металеву армувальну сітку. На гладких бетонних ділянках зробити насічку у вигляді сітки.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю води при одночасному перемішуванні на середніх обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 3-5 хв. для визрівання та повторно перемішати.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.