es_75.png

Штукатурка гіпсова універсальна ЄС-75

Суміш Єврозіт ЄС-75 1Г2.ШТ1 ДСТУ Б В.2.7 - 126:2011

Штукатурка гіпсова універсальна ЄС-75 - це модифікована гіпсова суміш з наповнювачами для вирівнювання бетонних, цегляних, газобетонних поверхонь у приміщеннях з нормальною вологістю. Придатна як для ручного, так і машинного нанесення. Для внутрішніх робіт.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

На основу нанести розчинову суміш та вирівняти правилом. Після початку тужавіння видалити дрібні нерівності за допомогою широкого шпателя. При нанесенні штукатурки у два шари, для кращого їх зчеплення, на попередній шар нанести сітку глибиною близько 5 мм. Після затужавіння штукатурки поверхню розмити поролоновою теркою і широким шпателем виконати фінішне загладжування. Подальші роботи (фарбування, наклеювання шпалер тощо) проводити після повного висихання штукатурки (24-48 год).

Витрати суміші: від 10 кг/мг при товщині шару 10мм
Водопотреба: 0,35 - 0,40 л/кг (10,0-12,0 л/мішок)
Придатність розчинової суміші: не менше 1,5 год.
Максимальна товщина шару: до 20 мм
Сила зчеплення з основою: не менше 0,3 МПа.
Між початком і кінцем затвердівання: не менше ЗО хв.
Температура виконання робіт: від 5 до 30°С

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Основу очистити від забруднень та сипких ділянок. Сильно поглинаючі основи обробити універсальним грунтом Єврозіт.

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з відміряною кількістю чистої води, при одночасному перемішуванні міксером до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати. При механізованому нанесенні - керуватися інструкцією до штукатурної машини.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.