es_61.png

Стяжка цементна ЄС-61

Суміш Єврозіт- 61 Ц.1. СТ 1 ДСТУ - Б В.2.7 -126:2011

Єврозіт 61 - це цементно - піщана суміш зі спеціальними добавками для влаштування основ під покриття. Може використовуватись як на горизонтальних так і на похилих поверхнях. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики за вибраними ознаками Відкрити весь каталог
down

Виконання робіт:

Розчинову суміш рівномірно викласти на поверхню та розрівняти правилом. Після часткового затвердіння стяжки (приблизно через 12 годин) поверхню можна зволожити та перетерти теркою. Перші 3 доби захищати стяжку від швидкого висихання. У спекотну погоду періодично змочувати. За необхідності влаштувати деформаційні шви.

Витрата: близько 15 кг/10 мм
Водопотреба: 0,16-0,18 л/кг (4,0 - 4,5 л/мішок)
Рекомендована товщина шару: від 10 до 100мм
Відкритий час: не менше 60 хв.
Сила зчеплення з основою: - не менше 0,5 МПа Усадка - не більше 1,5 мм/м Міцність через 28 діб - не менше 20 МПа Можливість помірної експлуатації - не раніше 48 год.
Температура виконання робіт: - від 5 до 30°С

Технічні характеристики розчинової суміші визначалися згідно ДСТУ - Б В.2.7 - 126:2011 і в реальних умовах можуть змінюватися.

Підготовка основи:

Підготовка основи Щебнева основа повинна бути добре втрамбована, стара бетонна - очищена від бруду та відшарувань. Перед нанесенням бетонну основу рекомендовано обробити універсальним грунтом Єврозіт (за 3-4 години до початку робіт).

Приготування розчинової суміші:

Суміш поступово засипати у посудину з водою, при одночасному перемішуванні міксером на невеликих обертах до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хв. для дозрівання і знову перемішати. Передозування води може призвести до збільшення усадки, розтріскування та зниження міцності.

Збергігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, у непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. За використання матеріалу не за призначенням або з порушенням даної Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.